Erreway y Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erreway y Rebelde

Ovo je forum gdje su svi RW i RBD fanovi ujedinjeni!!!Zabawite se...Waš Admin Team-Zikki & Nejra...=)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rbd na hayatu

Go down 
3 posters
AutorPoruka
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

Rbd na hayatu Empty
KomentarNaslov komentara: Rbd na hayatu   Rbd na hayatu Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 8:10 pm

RBD je poceo jucer u 10:40 na hayatu...........
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
MaRiZZa_94

MaRiZZa_94


Broj komentara : 21
Join date : 2008-08-22
Age : 30

Rbd na hayatu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rbd na hayatu   Rbd na hayatu Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 11:55 am

meni je to cista glupost,izvinite.ali posle tolikog uspeha rw-a u bosni,sad nasli njegovu kopiju da emituju!
ali bice gusto,velika konkurencija...FLOR,RBD I RW u bosni.., Wink
Na vrh Go down
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

Rbd na hayatu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rbd na hayatu   Rbd na hayatu Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 3:02 pm

i ja mislim da nisu trebali pustati u BiH,jer ovdje vecinom su svi za rw i za sve ostale serije, koje je chris morena pravila,zato mislim da nece kod nas biti uspjesni,al et ne mozemo mi nista uciniti u vezi toga
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

Rbd na hayatu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rbd na hayatu   Rbd na hayatu Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 8:44 pm

slzem se sa obema
Na vrh Go down
Sponsored content





Rbd na hayatu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rbd na hayatu   Rbd na hayatu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Rbd na hayatu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Erreway y Rebelde :: RBD-Rebelde :: Vijesti-
Idi na: