Erreway y Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erreway y Rebelde

Ovo je forum gdje su svi RW i RBD fanovi ujedinjeni!!!Zabawite se...Waš Admin Team-Zikki & Nejra...=)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 RBD KOPIJA

Go down 
4 posters
AutorPoruka
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 6:15 pm

I ONI IMAJU SVOJU KOPIJU What a Face
RBD KOPIJA Rbd4
Na vrh Go down
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 4:24 pm

je l' vam se svidja kopija Sad
Na vrh Go down
LuiAnny

LuiAnny


Broj komentara : 49
Join date : 2008-10-25

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:38 am

Neeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
LuiAnny

LuiAnny


Broj komentara : 49
Join date : 2008-10-25

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:39 am

aaaa vidi ove debele........hahah niđe veze....aaaa i onog kretena porede sa mojim lijepim UCKEROM :O
Na vrh Go down
UnaRway17

UnaRway17


Broj komentara : 33
Join date : 2008-10-24

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:04 pm

haha..kakva im je to kopija... Very Happy ..odakle su se ovi stvorili..kakvi su...
Na vrh Go down
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 3:10 pm

verovali ili ne RBD ima jos nekoliko ovakvih kopija Very Happy
Na vrh Go down
Rway4ever

Rway4ever


Broj komentara : 58
Join date : 2008-10-05
Age : 33

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 9:23 pm

ma to je neko napravio iz zajebancije...zagledajte se malo bolje u sliku!sva 3 muskarca na slici su ista osoba,isto vazi i za zenu...to su posebno slikane 3 slike pa fotomontazom spojene u jednu...
Na vrh Go down
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 4:21 pm

dobor kad nacem jos jednu koiju stavljam na forum Razz
Na vrh Go down
LuiAnny

LuiAnny


Broj komentara : 49
Join date : 2008-10-25

RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 4:58 pm

-MILOS- (citat):
verovali ili ne RBD ima jos nekoliko ovakvih kopija Very Happy
I ja sam vidjela jos 4 kopije iz Brazila,Argentine,Kolumbije i USA najvise lici ta ,,Dul,, iz Brazila ja mislim da se tove Sosa ili Soasia nesto tako. A ta ,,Anny,, iz USA haahhah niđee veze samo to sto je plava......ima krive i debele noge,kriv nos ZELENE OČI (Anny ima plave).....ma uvijek se iznerviram Grrrrrrrrr
Na vrh Go down
Sponsored content





RBD KOPIJA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD KOPIJA   RBD KOPIJA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
RBD KOPIJA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Erreway y Rebelde :: RBD-Rebelde :: RBD-
Idi na: