Erreway y Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erreway y Rebelde

Ovo je forum gdje su svi RW i RBD fanovi ujedinjeni!!!Zabawite se...Waš Admin Team-Zikki & Nejra...=)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 RBD se raspada

Go down 
+4
Fede's girlfriend
Tachi
Dulce Camila
RW_chica
8 posters
AutorPoruka
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 7:22 pm

Evo..iako bi ovo trebalo u podforum Muzika...evo ovdje obavjestenje OFICIJALNO...za sve fanove:

Za fanove širom Srbije i dalje, nažalost imamo jednu tužnu vest za koju znamo da æe nas veoma iznenaditi ali u negativnom smislu. RBD se raspada. Ova vest je kružila u javnosti i dosta je bila osuðivana i na nju se posmatralo sa nevericom. Ipak danas, na oficijalnom sajtu vest o tome je potvrðena. Grupa æe se nakon završetka turneje Empezar Desde Cero raziæi i više neæe postojati. Posledice ovoga se za sada ne znaju, mada se sumnja da to ima veze sa problemima koje Maite ima u vezi sa serijom Cuidado con el Ángel.

Za sada potvrdjeni koncerti su: Serbia, Eslovenia, Rumania, Venezuela, Argentina, Perú, Brasil, jedan poseban koncert u Los Ángeles CA, i naravno, nas dragi México.


rbdserbia.com---rway balkan

izvolite komujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
Dulce Camila

Dulce Camila


Broj komentara : 50
Join date : 2008-08-14
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 9:13 pm

NOOOOOOOO!!!! Me muero!!!! Joj sto tuzno!!!!!
Na vrh Go down
Tachi




Broj komentara : 23
Join date : 2008-08-10

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 1:06 pm

kapiram da je fanovima tesko jer se grupa raspada, al ne umiru jbt, sve ce biti isto samo nece biti turneja ....
uvek mozete da napravite peticije i da posaljete oficijalnim sajtovima i fan klubovima kako bi to doslo do rbd-a i kako bi razmislili o ponovnom spajanju...
Na vrh Go down
Dulce Camila

Dulce Camila


Broj komentara : 50
Join date : 2008-08-14
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 5:58 pm

Ma to se samo tako kaze... Ja niti umirem, niti planiram da umrem zbog raspada jedne grupe......
Na vrh Go down
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 10:44 pm

Tachi (citat):
kapiram da je fanovima tesko jer se grupa raspada, al ne umiru jbt, sve ce biti isto samo nece biti turneja ....
uvek mozete da napravite peticije i da posaljete oficijalnim sajtovima i fan klubovima kako bi to doslo do rbd-a i kako bi razmislili o ponovnom spajanju...
i mi smo to radili s erreway-om,pa je Lu jos uvijek van grupe
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
Fede's girlfriend

Fede's girlfriend


Broj komentara : 53
Join date : 2008-08-27
Age : 31

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 11:11 pm

Jako mi je zao sto se raspada grupa imali su dobre pesme!
Na vrh Go down
Zikki Espinoza
Administratorka
Administratorka
Zikki Espinoza


Broj komentara : 110
Join date : 2008-08-07
Age : 28

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 5:54 pm

Cula sam dawno...Pedro je kriw...Sada snimaju poslednji album DULCE ADIOS(Slatki Zbogom)
i to je kraj!
Poslednji koncert im je u Nedelju kod nasss!Aaaa!Jedwa cekam!I onda imaju josh jedan u Mexiku...I onda je skroz kraj!
Sad
Ali swako nastawlja swojim putem! Wink
Na vrh Go down
http://www.hefca-serbia.com
erreway_the_ best
Moderatorica
Moderatorica
erreway_the_ best


Broj komentara : 159
Join date : 2008-08-27
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 9:25 pm

Jedan dio od interviua Pedra Damiana(producent grupe RBD)


Mediji su pisali da je zbog radpada grupe doslo do 8 samoubistava obozavateljaove grupe.Sa kakvim informacijama vi raspolazete???

Pedro Damian:Nema nista dokumentovano,niti bilo sta sto bi potvrdilo da je doslo do tih samoubistava iz tog razloga.Izgleda da su to,na svu srecu bile samo glasine,jer sto bi bilo tuzno,bila jedna velika glupost.


Ja se sa njim slazem bila bi jedna velika GLUPOST.
Na vrh Go down
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 9:26 pm

me 2
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
MaRiZZa_94

MaRiZZa_94


Broj komentara : 21
Join date : 2008-08-22
Age : 30

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 11:53 am

OMG! pa znate kad bi sebi zivot oduzela zbog neke grupe!?? NIKAD!
Ja koliko volim erreway,pa volim ih vise od bilo cega...ALI NIKAD se ne bih ubila...msm to se samo kaze "volim ih toliko da bi zivot za njih dala" mada to se samo tako kaze!

OMG...te nisu normalne...pa bolest je da toliko volis neku grupu,izvodjaaca,glumca...bilo sta...

sto se tice raspada...ne znam,meni je svejdno,jer ih ne volim...ipak se saosecam sa fanovima,jer znam kako je nama bilo zbog erreway-a
Na vrh Go down
RW_chica
Administratorka
Administratorka
RW_chica


Broj komentara : 277
Join date : 2008-08-07
Age : 29

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 3:03 pm

Citat :
sto se tice raspada...ne znam,meni je svejdno,jer ih ne volim...ipak se saosecam sa fanovima,jer znam kako je nama bilo zbog erreway-a
Na vrh Go down
http://serrano-forever.nice-theme.com/
-MILOS-
Moderator
Moderator
-MILOS-


Broj komentara : 177
Join date : 2008-10-22
Age : 31

RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 8:45 pm

u jednu ruku sam tuzan a u neku veseo zbog njih
Na vrh Go down
Sponsored content





RBD se raspada Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RBD se raspada   RBD se raspada Icon_minitime

Na vrh Go down
 
RBD se raspada
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Erreway y Rebelde :: RBD-Rebelde :: Vijesti-
Idi na: